array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/apr10000/domains/a-projects.lt/public_html/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/apr10000/domains/a-projects.lt/public_html/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/apr10000/domains/a-projects.lt/public_html/Ip/Internal/Revision.php:44 Muzika

Blogas: MUZIKA

TOP 10

Buvau paprašytas sudaryti savo muzikos TOP 10 ir tai gan sudėtinga užduotis. Juk patys suprantate, kad tilpti į TOP 10 ganėtinai sunku, ypač tiems, kurie širdyje jaučiasi melomanais :)

Taigi, nė vienas muzikos kurinys man nėra geresnis vienas už kitą, tiesiog jiems užgrojus retai kada pakils ranka paspausti "next".

Alice In Chains

Tai yra pirmas Alice in Chains kurinys, kurį išgirdau kino teatre žiūrėdamas Terminator Salvation (2009), nuo kurio pakilo visi mano kūno plaukeliai ir negalėjau sulaukti, kol pradės rodyti titrus, kad išsiaiškinčiau atlikėją. 

Alice Cooper

Su Cooper'iu, paprasčiausiai, užaugau. Jis vienas iš tų, kuris, palyginus su kitais "Senais gerais", vis dar pasitaiko mano muzikos list'e.

Gojira

Gojira... oj Gojira. Šios grupės atradimas man kaip atgimimas... ypač paskutinis albumas "MAGMA". Paklausęs MAGMA galiu drąsiai sakyti, kad jie kabina mano sunkios muzikos stygą, būtent tokią, kokia man patinka labiausiai - stipriai, bet nenutraukiant, idealiai. Jie - mano narkotikai: aš tiesiog privalau reguliariai jų paklausyti.

Billy Idol

Su Bill'iu užaugau kaip ir su Cooper'iu. Jis tarsi su Cooper'iu koja kojon eina - mano list'e dar gyvuos ilgai ilgai.
Dar šiais metais ypatingai apsidžiaugiau, kad Bill'is vis dar turi parako. Pasijutau tarsi gimtadienio proga dovanų gavęs (žinoma, nebuvo tą dieną mano gimtadienis), ir tarsi kažkas būtų nugirdęs mano troškimus, pataikęs tiesiai į dešimtuką.

GHOST (GHOST B.C.)

Ir vėl... vėl du kūriniai (prašau, supraskite mano agoniją). Tačiau sunku suprasti iš vieno kūrinio, kur link suka grupė, kokį įvaizdį formuoja, ir kokią muziką stengiasi "prikelti". Jie kaip kokia siurbelė - benaršant YouTube ir smalsiai sau tariant "hm... o kas gi čia?..." nė nepajutau kaip prilipo ir gerą mėnesį aš ir mano draugė pragrojom juos ant repeat'o. Tai gerai, kad dar kitų gerų grupių turime... būtų prariję tie velniai.

KORN

KORN yra KORN.

Celldweller

Nes jam kažkaip gerai išeina sujungti drum and bass, electro, ir dubstep su aggressive rock/metal. O kadangi pastarųjų klausausi nė kiek ne mažiau, toks jų maišymas man net labai patinka.

SHINEDOWN

Kartą, kai dar grupės gerai nežinojau, pamenu, pasiruošiau MP3 grotuvą ir išėjau į miestą su kokiais tai reikalais. Kai pagaliau grotuve suskambo jų daina (jau nebepamenu, kuri daina buvo), man kūnas pašiurpo ir pagaugais taip perėjo, kad net prireikė prisėsti. Melodija buvo tarsi mano ausims, o dar labiau pakirto labai, labai geras vokalas.

Yoko Kanno

Jeigu pamatei šios kompozitorės įrašą prie anime aprašymo - ŽIŪRĖK. Tikėtina, kad būsi ir "mind blown", ir ausys bus paglostytos. Kai esi prijaučiantis sunkesnei muzikai ir paprastai net neieškai laiko kažkokios kitokios muzikos pasauliui, bet esi anime mėgėjas - ši kompozitorė tikrai suskaldys tavo širdį į dvi dalis - vienoj pusėj liksi kur būvęs, tačiau kita pusė atvers muzikos pasaulį kurio dar neturėjai laiko pasiklausyti. Praktiškai, tikra mano istorija.

Metallica

Ir, galiausiai, Metallica. Nors dabar jau klausausi ganėtinai retai, tačiau aš ir mano draugai gerai atsimename, kad buvome beveik visiški Metallica fanatikai kokius 3 gerus metus. Nusilaužėm kaklą turbūt ne kartą susirinke pas vieną ar kitą, žiūrėdami koncertus. Negalėdavome net namo išeiti, kol ši muzika nebūdavo išjungta. O šį cover'į pasirinkau neatsitiktinai - TOP 10 tiesiog skausmingai per mažas...

Jei patiko sąrašas ir norisi pamatyti kažko panašaus iš kitų žmonių, rekomenduoju apsilankyti Povilo Šliuželio bloge.